Hakkımızda

Çelikte Ustalık, İnşaatta İnovasyon

Bize Dair: Çelik Konstrüksiyonda Uzmanlık ve Yenilikçi İnşaat Yaklaşımı

Hakkımızda

Bizi Daha İyi Tanıyın

Biz özellikle Kocaeli ve çevresinde faaliyet gösteren büyük-küçük ölçekteki endüstri kuruluşlarının gereksinimi olan Fabrika bakım-onarım,Taahhüt yapılar,akaryakıt yerüstü ve yer altı tankı,krom tank,serpantin ve boru tesisatı işleri,makine ve yedekleri ile makine ekipman imali,çelik konstrüksiyon işleri,endüstriyel tesis montaj ve demontaj konularında aktif olarak hizmet vermekte olan bir firmayız.
Firmamız özellikle endüstri tesislerinde Teknik işler, Bakım onarım konularındaki sorunlara yönelik olarak Proje ve dizayn ortağı olabilme çabası içerisindedir. Uzuner Endüstri Makine-Metal San.Tic. bünyesinde faaliyetlerimizi her zaman en üst seviyelere taşıma gayreti içerisindeyiz. Ekli sayfamızda alt yapımız ve referanslarımız hakkında daha detaylı bilgiler bulunmaktadır.
Sizlere ihtiyaçlarınız ve sorunlarınız hakkında tam olarak beklentilerinize uygun kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümleri bulabileceğiniz çözüm ortağı olmayı teklif ediyoruz.
Birlikte çalışabilmek umuduyla çalışmalarınızda başarılar dileriz.

İşimizde Bize Güvenebilirsiniz: Referanslarımızla Destekleniyoruz.

Her projemiz, titizlikle tasarlanır ve uygulanır, bu da referanslarımızın en güçlü kanıtıdır. Sunduğumuz kaliteli çelik yapılar ve başarılı projelerimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmamızın bir sonucudur.